SKU: MKV_A1QV7IV8VU
1.270,00 RSD sa PDV-om
| Kategorija | Vešanje točkova |
| Proizvođač | FEBI BILSTEIN |
| Kataloški broj proizvođača | 14558 |
| stara izvedba | |
| Dužina [mm] | 300 mm |
| Širina [mm] | 25 mm |
| Debljina [mm] | 64 mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M12 x 1,5 |
| Dužina navoja [mm] | 27 mm |
| Materijal | Plastika |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno i levo |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa navrtkama |
Recenzije
Još nema komentara.