SKU: MKV_L4M22YMV21
1.320,00 RSD sa PDV-om
| Marka vozila | Fiat 500L (2012-2020), Fiat Grande Punto/ Punto Evo (2005-2018) |
|---|---|
| Brend stabilizatora | SWAG |
| Kategorija | Vešanje točkova |
| Proizvođač | SWAG |
| Kataloški broj proizvođača | 70 92 7414 |
| Dužina [mm] | 300 mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M10 x 1,5 |
| Dužina navoja [mm] | 23 mm |
| Materijal | Čelik |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno |
| Prečnik cevi [mm] | 9 mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa navrtkama |
Recenzije
Još nema komentara.