SKU: MKV_U2X6O65IQN
1.300,00 RSD sa PDV-om
| Brend stabilizatora | SWAG |
|---|---|
| Marka vozila | Škoda Octavia II (2004-2013), Škoda Octavia III (2012-2021), Škoda Octavia IV (NX) (2019- ….), Škoda Superb II (2008-2015), Škoda Superb III (2015-2023), Škoda Yeti (5L) (2009-2017) |
| Kategorija | Vešanje točkova |
| Proizvođač | SWAG |
| Kataloški broj proizvođača | 32 92 4122 |
| Dužina [mm] | 335 mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M12 x 1,5 |
| Dužina navoja [mm] | 26,5 mm |
| Materijal | Čelik |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno i levo |
| Prečnik cevi [mm] | 10 mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa navrtkama |
Recenzije
Još nema komentara.