SKU: MKV_P3QIBC865N
1.320,00 RSD sa PDV-om
| Marka vozila | Audi A3 8P (2003-2013), Audi A3 8V (2012-2020), Škoda Karoq (NU7) (2017- ….), Škoda Kodiaq NS7 (2016-2024), Škoda Octavia II (2004-2013), Škoda Octavia III (2012-2021), Škoda Octavia IV (NX) (2019- ….), Škoda Superb II (2008-2015), Škoda Superb III (2015-2023), Škoda Yeti (5L) (2009-2017) |
|---|---|
| Brend stabilizatora | Febi Bilstein |
| Kategorija | Vešanje točkova |
| Proizvođač | FEBI BILSTEIN |
| Kataloški broj proizvođača | 24122 |
| Dužina [mm] | 335 mm |
| Debljina [mm] | 52,5 mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 10 mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M12 x 1,5 |
| Dužina navoja [mm] | 25 mm |
| Materijal | Čelik |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno i levo |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa navrtkama |
Recenzije
Još nema komentara.