SKU: MKV_3T98ITC95A
1.320,00 RSD sa PDV-om
| Marka vozila | Alfa Romeo Giulietta (940) (2010-2021) |
|---|
| Kategorija | Vešanje točkova |
| Proizvođač | SWAG |
| Kataloški broj proizvođača | 70 92 7414 |
| Dužina [mm] | 300 mm |
| Dimenzija spoljnjeg navoja | M10 x 1,5 |
| Dužina navoja [mm] | 23 mm |
| Materijal | Čelik |
| Šipka/spona | Spojna šipka |
| Strana ugradnje | Prednja osovina desno i levo |
| Prečnik cevi [mm] | 9 mm |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa navrtkama |
| Poštovati informaciju o servisiranju |
Recenzije
Još nema komentara.